Щоб організувати лад у передпокої, а її площа не має до встановлення окремої тумби для взуття та стільця або пуфа, тоді вам обов'язково потрібно мати такий предмет меблювання, як лавка для взуття.
Каркас і ніжки виготовлені з якісного ЛДСП, який за своїми характеристиками відповідає всім можливим стандартам. Лавка обладнана 3 полицями для взуття.
Габарити лави є оптимальними для передпокою з маленькою площею. До того ж ви зможете розмістити все необхідне взуття в одному місці та вам не потрібно буде постійно шукати потрібну пару туфель або черевиків.
Характеристики:
Ширина: 104 см
Глибина: 32 см
Висота: 48 см
Колір дерева: сірий
Відсилання винятково після 100% оплати!
Нова пошта, Автолюкс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Embawood |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | МДФ |
| Глибина | 320 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 1040 мм |
| Висота | 480 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Тип опор | Ніжки |
| Ніжки | ЛДСП |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділів) для взуття | 3 шт. |
| Сидіння для взування | Да |
- Ціна: 2 718,90 ₴



