Двоспальне ліжко Chester Embawood створить комфортну зону для сну.
Стильна і елегантна модель характеризується оригінальним м'яким об'ємним узголів'ям.
Каркас ліжка виконаний з ДСП, який забезпечить довгострокову службу вироби.
Ліжко оснащене підйомним механізмом, який працює дуже плавно, безшумно і витримує великі навантаження.
Під спальним місцем відкривається два відділення для постільних речей, що значно заощадить ваш простір.
Матрац купується окремо.
Cпальне місце становить 160х200 см.
Ліжко серійно виготовлене з якісної екошкіри білого кольору
Укомплектоване ортопедичної сіткою з натуральними буковими ламелями і надійним підйомним механізмом.
Містить велику ламіновану нішу білого кольору для зберігання речей.
Характеристики:
Матеріал: ДСП і ДВП
Оббивка: екошкіра Zeus - 210 - White, Виларт-Р (Артекс).
Габарити спального місця: 160х200
розміри:
- ширина - 171см
- довжина - 226 см
- висота - 137 см
Механізм підйому спального місця: так
Додаткові опції: ніша для білизни
Фурнітура: Туреччина
Колір білий
Термін виготовлення: складська програма (до 3-х тижнів)
Гарантія: 12 місяців
Доставка цього товару здійснюється ТК " Делівері з частковою передоплатою за тарифами перевізника.
При повній оплаті діятиме фіксована вартість доставки 4% від вартості товару, на відділення ТК.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Embawood |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Размер спального места | 160х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Тип подъемного механизма | Газ-лифт |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 137 см |
| Длина кровати | 226 см |
| Ширина кровати | 171 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Экокожа |
- Цена: 11 755,30 ₴






