Колекція "Сінді" Embawood — це насамперед комфорт. Тримісний нерозкладний диван із м'якими підлокітниками. Каркас дивана виготовлений із металопрофілю, натурального дерева хвойних порід та ламінованої ДСП. Наповнення дивана — пінополіуретан 35 щільності. Оббивка виготовлена з якісного шкірозамінника виробника Віларт-Р (Артекс).
Оббивка: екошкіра Zeus — 210 — White / Колір: білий.
Розміри (ШхВхГ):
- 3-місний: 174х93х83 см
Гарантія: 12 місяців
Термін виготовлення: складська програма (до 3 тижнів)
Відсилання винятково після 100% оплати!
Нова пошта, Автолюкс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Embawood |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Ні |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Колір | Білий |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 93 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево |
| Підлокітник | натуральне дерево |
| Опори | метал |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Ні |
| Вбудований столик | Ні |
| Вбудований бар | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | Екошкіра |
| Довжина дивана | 174 см |
| Глибина дивана | 83 см |
- Ціна: 10 567,80 ₴





Відправка з 03 травня 2026