Новинка від фабрики Embawood — Дитяче ліжечко з бар'єром Коколіно
Безпечне та позачасове ліжко в білому кольорі забезпечить комфортний сон і зручне місце для зберігання речей. Діти будуть раді мати нове ліжко в кімнаті, де вони добре спатимуть, гратимуть або читатимуть.
Ліжко виготовляється як двостороннє — під час монтажу ви вибираєте, з якого боку буде ящик і змінний бар'єр.
Безпека передусім!
Дитяче ліжечко гарантує максимальну безпеку завдяки округленим краям, якими діти не травмуються. Знімний бар'єр завдовжки 100 см. захищає дитину від неприємного падіння з ліжка.
Спальне місце 160*80 см
Ліжко 1646х900х610 мм
Колір корпусу: Білий ("Кроношпан")
Колір фасаду: білий ("Кроношпан")
Фурнітура: Туреччина
Гарантія: 12 місяців
Термін виготовлення: складська програма (до 3 тижнів)
Відсилання винятково після 100% оплати!
Нова пошта, Автолюкс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Embawood |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | натуральне дерево |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 80х160 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | ЛДСП |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 164.6 см |
| Глибина дитячого ліжка | 90 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 61 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 160 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 61 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Захисний бортик | Так |
- Ціна: 5 557,50 ₴





Відправка з 24 квітня 2026