Ліжко "Прага" від української фабрики - дуже цікава модель спального гарнітура. Це сучасна модель в стилі модерн. Модель має ідеальні лакові покриття, які в поєднанні з текстурою "макиато горіх" створюють неповторну ніжну композицію.
Така модель підійде практично під будь-який інтер'єр. Великим її плюсом є можливість комбінації з вітальнею "Прага". Так до спальні без проблем можна замовити тумбу під ТВ від вітальні, пенал, або будь-який інший елемент. Спальню можна купити поелементно, підбираючи необхідні модулі.
Характеристики
Стиль: Модерн
Колір: Горіх Ліон ( "Кроношпан")
Колір фасаду: Махіато
Матеріал: ДСП
Ліжко 922х1836х2185
Гарантія: 12 місяців
Термін виготовлення: складська програма (до 3-х тижнів)
Доставка цього товару здійснюється ТК Делівері з частковою передоплатою за тарифами перевізника.
При повній оплаті діятиме фіксована вартість доставки 4% від вартості товару, на відділення ТК.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Embawood |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размер спального места | 160х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 92.2 см |
| Длина кровати | 218.5 см |
| Ширина кровати | 183.6 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех Лион светлый |
- Цена: 3 132,15 ₴



