Комод-трюмо "Азія" — це стильне та функціональне рішення для вашого інтер’єру, яке поєднує сучасний мінімалістичний дизайн із практичністю.
Комод доступний у таких кольорах за дод.плату.
Колір ламінованої ДСП натиснувши СЮДА!
✨Основні переваги:
- Сучасний мінімалістичний стиль: стримані лінії та елегантна конструкція, яка ідеально впишеться в будь-який інтер’єр.
- Інноваційна система закриття кришки: газовий амортизатор із дотягом забезпечує плавне та безпечне закриття. Це продовжує термін служби трюмо та запобігає пошкодженню деталей.
- Зручне і міцне розміщення дзеркала
- Вмісткі шухляди: місткі відсіки під сидінням дозволяють легко організувати зберігання дрібниць, косметики чи інших речей.
- Зручне сидіння: ергономічна форма забезпечує комфорт під час використання.
Комод-трюмо "Азія" стане гармонійним доповненням вашого простору, поєднуючи красу та багатофункціональність.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт, Антрацит, Сірий |
| Виробник | LION |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 70 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 82 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір | Антрацит |
| Тип | Комод-трюмо |
| Артикул | 00000073711 |
| Тип товару | Комод-трюмо |
| Кількість ящиків | 4 |
| Глибина, см | 45 |
| Висота, см | 82 |
| Ширина, см | 70 |
| Дзеркало | Да |
| Сидіння | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 247,80 ₴








