Табурет розкладний Чип білий/натуральний для дому та пікніка, яєчний
Складаний табурет — це компактний і універсальний варіант сидіння, який легко транспортувати та зберігати.
Розмір:
- Висота в складеному вигляді: 68 см;
- Висота в розкладеному вигляді: 44 см;
- Глибина стільця: 32 см;
- Ширина стільця: 32 см;
- Ширина сидіння: 30 см;
- Глибина сидіння: 30 см;
- Висота сидіння: 45 см;
Колір: Каркас: білий; Сидіння: натуральний;
Матеріал: Каркас: метал; Сидіння: Мдф у пвх плівці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Бук натуральний |
| Колір оббивки | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | Тверде сидіння, Складаний |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Тип меблів | кухонний табурет |
| Форма сидіння | кругла |
| Колір | Білий |
| Колір каркасу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина табуретки | 300 мм |
| Висота табуретки | 440 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | МДФ |
| Ніжки | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 458,49 ₴







