Стілець м'який комп'ютерний, пластик, Ельф, сірий
Стілець офісний комп'ютерний на колесах Ельф— сучасний стильний виріб.
Матеріали, які використовуються для виробництва меблів сертифіковані та відповідають усім стандартам якості.
Розмір:
Загальна висота: 90 см
Висота сидіння (мін.): 45 см
Висота сидіння (макс.): 55 см
Висота спинки: 35 см
Глибина сидіння: 40 см
Ширина сидіння: 44 см
Висота підйому механізму — 10 см.
Колір: Каркас: Хром + Чорний; Сидіння: сірий
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: 100% Поліпропілен +поролон у шкірозаміннику.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Хром |
| Підстава крісла | Обертове |
| Тип опор | Коліщата |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Екошкіра, Шкірозамінник |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 450 мм |
- Ціна: 1 370,20 ₴








