Стілець м'який, матеріал тканина штучна шкіра, спинка та сидіння зручні для посадки, ніжки металеві фарбовані, колір ніжок чорний, діаметр труби 25 мм, товщина металу 1,2 мм.
Розмір стільця:
- ширина сидіння 53 см,
- глибина сидіння 44 см,
- висота від підлоги до верхнього краю спинки 87 см,
- висота посадки 45 см.
Стілець виготовлений з екошкіри на стійкому металевому каркасі, вирізняється міцністю й елегантністю.
Зручна м'яка спинка забезпечить хребту чудову опору впродовж тривалого часу.
Завдяки своєму зовнішньому вигляду він чудово впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.
Кількість у коробці 4 шт.
Під час оформлення 1-3 шт., доставка Новою Пощой.
У вартість + 6% за паковання.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Жовтий, Чорний |
| Колір оббивки | Жовтий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 870 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 440 мм |
- Ціна: 1 387,75 ₴







