
Комод для дитячої кімнати, спальні, вітальні Інди з 4 ящиками та бічними нішами,лдсп Нимфея Альба\Дуб Артизан
4 349 ₴
3 914,10 ₴
- Під замовлення
- Код: 042953
Відправка з 13 квітня 2026Комод «Інді» гармонійно вписується в сучасні та мінімалістичні інтер'єри, чи то спальня, вітальня, чи то дитяча кімната.
Чотири просторі висувні шухляди з гладкими фасадами й елегантними золотими ручками забезпечують удосталь місця для зберігання одягу, аксесуарів або інших необхідних речей.
Бічні відкриті ніші додають зручності для розміщення декору, книг або предметів, які завжди мають бути під рукою.
Короткий дизайн комода поєднується з практичністю, даючи змогу організувати простір із максимальною зручністю.
✨ Матеріал виготовлення
Комод виготовлений з високоякісного ЛДСП, , який забезпечує довговічність і стійкість до механічних пошкоджень.
Матеріал легко очищається і зберігає свій привабливий вигляд навіть за активного використання.
✨Особливості
- Комод має 4 шухляди й бічні відкриті полиці
- Телескопічні напрямні
- Компактний розмір і лаконічний дизайн
💎Комод Інди доступний у таких кольорах за дод.плату. Колір ламінованої ДСП натиснувши СЮДА! 💎
✨Характеристики:
-
Ширина: 800 мм
-
Глибина: 400 мм
-
Висота: 755 мм
-
Матеріал фасаду: ДСП 16 мм
-
Матеріал ручок: Дерево
Товар виготовляється на замовлення, передоплата 100%, термін виготовлення орієнтовно 10 робочих днів.
Після підтвердження замовлення у виробництво, кошти не підлягають поверненню у разі скасування!


Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу.
Отвори для збирання просвердлені, що дає змогу зібрати її самостійно й без особливих зусиль.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 75.5 см |
| Колір Відтінок | |
| Колір відтінок меблів | Нимфея Альба\Дуб Артизан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Виробник | LION |
- Ціна: 3 914,10 ₴


