
Стіл письмовий Інди — зручний і функціональний елемент меблів для дитячої кімнати.
Виготовлений із ламінованої ДСП завтовшки 16 мм, що не містить шкідливих смол і клеїв, що робить його безпечним для дитини та зручним у повсякденному використанні.
✨Особливості
- Виготовлений із ламінованої ДСП SWISS KRONO Україна.
- Дві шухляди.
- Ящики на телескопічних напрямних.
- Ручку — дерев'яні.
- Зручний у використанні як удома, так і в офісі.
💎Письмовий стіл Інди доступний у таких кольорах за дод.плату. Колір ламінованої ДСП, натиснувши СЮДА! 💎
✨Габарити письмового столу Інді:
- ширина — 110 см;
- глибина — 50 см;
- висота — 75 см.
✨Матеріали:
- Корпус — ламінована ДСП, завтовшки 16 мм;
- Фасад — ламінована ДСП, завтовшки 16 мм;
- Напрямні ящиків — телескопічні, повного висування.
Товар виготовляється на замовлення, передоплата 100%, термін виготовлення орієнтовно 10 робочих днів.
Після підтвердження замовлення у виробництво, кошти не підлягають поверненню у разі скасування!

Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу.
Отвори для збирання просвердлені, що дає змогу зібрати її самостійно й без особливих зусиль.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб Ліворно |
| Виробник | LION |
- Ціна: 3 594 ₴



Відправка з 13 квітня 2026