
✨Тумба для телевізора Wood — це елегантне та практичне рішення для сучасної вітальні.
Її скандинавський стиль дає змогу ефективно організувати простір для телевізора та необхідних аксесуарів.

Тумба виготовлена з ЛДСП SWISS KRONO — високоякісного матеріалу, що поєднує естетику з міцністю й надійністю.
ЛДСП від SWISS KRONO відома своєю стійкістю до механічних пошкоджень, вологи та низьких температур, що забезпечує збереження меблів і її естетичного вигляду на довгі роки.
Металеві ніжки забезпечують стійкість і надають виробу сучасного стилю, доповнюючи загальний образ тумби.
Ніжки комода виготовлені з металу.Квіть вказуєте на коментарі під час оформлення замовлення.
💎Тумба під телевізор Вуд доступна в наступних кольорах. Ціну уточнюйте у менеджера. Цвет ламинированной ДСП нажав СЮДА! 💎
Варіанти кольору ніжок комода
Чорний Золотий
Товар виготовляється під замовлення, призначений 100%, термін виготовлення орієнтовно 10 робочих днів.
Після підтвердження замовлення у виробництво, кошти не підлягають поверненню у разі скасування!

- Ширина: 1800 мм
- Глибина: 400 мм
- Висота: 500 мм
✨Особливості
- Зручність зберігання.
- 3 ящики на телескопічних напрямних.
- Металеві ніжки.
- Кромка 2 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу.
Отвори для збирання просвердлені, що дає змогу зібрати її самостійно й без особливих зусиль.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Аппалачі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1800 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Колір | |
| Колір відтінок меблів | Дуб Аппалачі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LION |
- Ціна: 4 986,55 ₴



Відправка з 13 квітня 2026
