
Тумба під тв Грей з шухлядами на 4 двері, чорні ніжки метал,лдсп,204x38x46,5 см МДФ Дерево
6 936 ₴
6 589,20 ₴
- Під замовлення
- Код: 042527
Відправка з 29 квітня 2026✨Тумба для телевізора Грей — це елегантне та практичне рішення для сучасної вітальні.
Її скандинавський стиль дає змогу ефективно організувати простір для телевізора та необхідних аксесуарів.


💎Тумба під тв Грей доступна в таких кольорах.Цину уточнюйте в менеджера. Колір ламінованої ДСП натиснувши СЮДА! 💎

Тумба виготовлена з ЛДСП SWISS KRONO — високоякісного матеріалу, що поєднує естетику з міцністю й надійністю.
ЛДСП від SWISS KRONO відома своєю стійкістю до механічних пошкоджень, вологи та низьких температур, що забезпечує збереження меблів і її естетичного вигляду на довгі роки.
Металеві ніжки забезпечують стійкість і надають виробу сучасного стилю, доповнюючи загальний образ тумби.
Ніжки комода виготовлені з металу.Колір вказуєте на коментарі під час оформлення замовлення.
Варіанти кольору ніжок тумби
Чорний Золотий
Товар виготовляється під замовлення, передоплата 100%, термін виготовлення орієнтовно 25 робочих днів.
Після підтвердження замовлення у виробництво, кошти не підлягають поверненню у разі скасування!
✨Особливості
- Зручність зберігання.
- 4 двері з полицями
- Металеві ніжки.
- Кромка 2 мм

- Ширина: 2040 мм
- Глибина: 380 мм
- Висота: 465 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу.
Отвори для збирання просвердлені, що дає змогу зібрати її самостійно й без особливих зусиль.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1800 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| МДФ | |
| МДФ дверей | МДФ Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LION |
- Ціна: 6 589,20 ₴





