
Двоспальне ліжко з підіймальним механізмом із м'яким голов'ям Ніно 180, Бірюзовий
22 884 ₴
21 739,80 ₴
- Під замовлення
- Код: 045034
Відправка з 29 квітня 2026Двоспальне ліжко «Ніно» — це стильне та практичне рішення для вашої спальні, яке забезпечує комфортний відпочинок і гармонійно доповнює інтер'єр.
Модель поєднує сучасний дизайн із високоякісними матеріалами, що гарантує тривалий термін експлуатації.
Товар виготовляється на замовлення, передоплата 100%, термін виготовлення орієнтовно 10 робочих днів.
Після підтвердження замовлення у виробництво, кошти не підлягають поверненню у разі скасування!
✨ Матеріал виготовлення
Ліжко виготовлена з ЛДСП — матеріалу, який забезпечує її міцність, довговічність і стійкість до зовнішніх впливів.
Оббивка виготовлена з м'якої тканини, приємної на дотик і представленої в різних кольорах, що дає змогу підібрати найкращий варіант для вашого інтер'єру.
✨Ортопедичні ламелі
Модель обладнана ортопедическими ламелями, які забезпечують правильну підтримку матраца та сприяють здоровому сну.
Завдяки цій системі спина зберігає анатомічно правильне положення, що позитивно впливає на загальний стан організму.
✨Розміри:
- Спальне місце: 160x200см/180x200см
- Ширина ліжка: 1810 мм/2010мм
- Глибина: 2170 мм
- Висота: 1290 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді у заводській упаковці.
У комплекті фурнітура для складання, схема виробу.
Отвори для складання просвердлені, що дозволяє зібрати її самостійно і без особливих зусиль.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | кругла |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Бірюзовий |
| Колір | Бірюзовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 217 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 129 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LION |
- Ціна: 21 739,80 ₴




